Vonkajšie Rolety

Vonkajšie rolety sa významne pričiňujú k zníženiu tepelných strát v zime, zatiaľ čo v lete účinne chránia interiér pred nadmerným zahriatím, čím znižujú spotrebu ďalších chladiacich zariadení. Okrem toho sú hliníkové rolety praktickým systémom, ktorý chráni naše súkromie.

Hliníková roleta s priznaným boxom

Na výber sú rôzne farebné prevedenia boxu aj roletových lamiel. Najčastejšie používaná lamela je 39x9mm. Vyplnená je izolačnou polyuretánovou penou. Vodiace koľajnice obsahujú kefové tesnenie lamely.

Ovládanie: 

  • manuálne 

  • elektrické


Hliníková roleta podomietková

Rolety sú určené na montáž nad okenným otvorom v novostavbách pred ich zateplením. Podomietkové rolety majú revíznu klapku v spodnej časti, čo zabezpečuje v prípade potreby ľahký prístup do mechanickej časti rolety. Krycí box rolety ako aj vodiace koľajnice ponúkame vo viacerých farebných prevedeniach a drevoimitáciách.

Ovládanie: 

  • manuálne 

  • elektrické

Plastove Roleta

Vonkajšie rolety s plastovými lamelami PVC 37 sú lacnejším variantom oproti hliníkovým roletám. Hodia sa na zatienenie skôr menších okien. Nie sú vyplnené PUR penou, ale taktiež vás skvele ochránia pred slnkom a vaše okná pred dažďom a zašpinením. Stiahnuté plastové rolety vytvárajú rovnako ako hliníkové rolety medzi oknom a roletou vzduchový vankúš, ktorý funguje ako ďalšia izolačná vrstva.

Ovládanie:

  • manuálne